top of page
Profisionalni kosmetika  Larens

                          

   KOSMECEUTIKA LARENS

Základní složkou kosmeceutických přípravků Larens je unikátní   
Biopeptidový komplex – zdroj přírodních rybích kolagenních peptid

 –  jedinečná kvalita
–  redukce vrásek
–  regenerace, výživa a ochrana

–  synergie účinku biopeptidů
–  přenášejí účinné látky do hlubších vrstev pokožky a do těla
–  stimulují tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
–  zpomaluje aktivitu metaloproteináz (enzymů stárnutí)

–  zvýšení pružnosti pokožky

Aktivní složky ve výrobcích

LIPOSOMAL COLLAGEN COMPLEX

Liposomal Collagen Complex je čistý kolagen apouzdřený v lipidové dvojvrstvě, který se dostává do hlubších vrstev kůže a dodává přírodní kolagenová vlákna. Jedinečný komplex na trhu, který je inovativní kombinací přírodního rybího kolagenu, peptidů, aminokyselin, uzavřených v liposomálním obalu – „NOSIČI

BIOPEPTIDE COMPLEX

Biopeptidovy Complex jsou to bílkoviny přírodního původu, které zjistí, jaké jsou potřeby organismu v daném okamžiku. Uvolňující peptidy uvolňují obličejové svaly, díky tomu se mimické vrásky stávají neviditelnými a tak vzniká “botoxový efekt”.

BIO-PLACENTA COMPLEX

Rostlinná placenta (nazývaná také semenica) je zdrojem vysoce koncentrovaných biostimulinů neboli biologicky aktivních molekul, které pronikají hluboko do pokožky. 

PHYTODERMINA LIFTING COMLEX

Vytváří na pokožce specifický film, což umožňuje složkám proniknout hluboko do kůže a optimalizovat jejich účinky,díky tomu působí proti vráskám.

PROCEDURA VĚČNÉHO MLÁDÍ

Na obnovu, rovnováhu a pružnost pleti, dodává ji   zářivý vzhled, okamžitá redukce vrásek, vyhlazení pleti a současně hloubková hydratace.

Kosmetické ošetření zahrnuje: Diagnostiku pleti, odborné poradenství, 4 fázové odlíčení pleti, enzymatický AHA Face peeling, ultrazvukové a manuální dočištění pleti, Biopeptidové sérum, Biopeptide Active Coctail, Collagen Gel Mask, SynAke Eye & More Pro – speciální ošetření očního okolí s micromasáží, masážní rituál s lymfatickou stimulací a masáž obličeje, krku, dekoltu, závěrečná péče dle typu pleti.

Ošetření rukou s Rich Cream.

Kolagenové ošetření

Anti Age

Neutralizuje mimické vrásky, zpomaluje vznik a tvorbu nových, regenerace  ​přirozených buněk, odstraněňuje kruhy a otoky pod očima

Kosmetické ošetření zahrnuje: Diagnostiku pleti, odborné poradenství, 4 fázové odlíčení pleti, enzymatický AHA Face peeling, ultrazvukové a manuální dočištění pleti, Biopeptidové sérum, Biopeptide Active Coctail, Collagen Gel Mask, SynAke Eye & More Pro, Lifting Cream Mask, speciální ošetření očního okolí s micromasáží,masážní rituál s lymfatickou stimulací a masáž obličeje, krku, dekoltu, závěrečná péče dle typu pleti.

Ošetření rukou s Rich Cream.

 EXCLUSIVE ošetření Komplet

Pro zralou, unavenou, a vysušenou, ochablou pokožku s hlubokými vráskami, s liftingovým účinkem a botoxovým efektem.

Vyrovnává barevný tón pleti.

Pleť je viditelně

jasnější a odpočatá.

Kosmetické ošetření zahrnuje: Diagnostiku pleti, odborné poradenství, 4 fázové odlíčení pleti s kompresí, enzymatický AHA Face peeling, ultrazvukové a manuální dočištění pleti,masážní rituál s lymfatickou stimulací a akupresurním bodováním, úprava, barvení obočí a  řas,Biopeptidové sérum, Biopeptide Active Coctail, Collagen Gel Mask, SynAke Eye & More Pro,Lifting Cream Mask, Aqua peel of mask alginátová maska ,speciální ošetření očního okolí s micromasáží, závěrečná péče dle typu pleti.

Ošetření rukou s Rich Cream.

bottom of page