top of page
Mezoterapie
Lifting obličeje bez bolesti
Dr. Pen

Co mikrojehličkování (microneedling) dokáže?

  • Redukuje vrásky.

  • Zpevňuje kontury obličeje.

  • Snižuje viditelnost jizev, strií.

  • Redukuje zvýšenou pigmentaci.

  • Používá se na všechny typy pleti na obličeji, v dekoltu, na krku a hřbetech rukou a lze ošetřit i partie břicha či paží.

  • Léčí alopecii a zastavuje padání vlasů.

  • Podporuje růst vlasů – prokrvuje a vyživuje vlasové folikuly.

Příprava na mikrojehličkování

Microneedling neklade na přípravu ze strany pacienta žádné velké nároky. Důležité je, aby kůže byla před mikrojehličkováním zdravá, bez známek akutního zánětu. Kosmetička by měla být informována o případných chronických onemocněních, užívaných lécích a alergiích.

V době ošetření by neměla probíhat žádná viróza nebo bakteriální infekce. Protože po mikrojehličkování může být pokožka až dva dny zarudlá, doporučujeme naplánovat ošetření tak, aby vám nepůsobilo společenské potíže.

Průběh Mezoterapie  (microneedling)

V první fázi ošetření  znecitlivíme ošetřovanou oblast pomocí krému. Nástup účinku trvá obvykle třicet minut. Díky této místní anestezii procedura je nebolestivé, cítíte pouze mírný tupý tlak. Jakmile je kůže znecitlivěna, nanesme  aktivní sérum na bázi kyseliny hyalurované. Peptidový „koktejl“, který se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin, růstových faktorů a jiných prospěšných látek. 

Ampule Anti Acne a Anti Aging .Vitaminový a hydratační koktejl pro pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a vaše tvář viditelně omládne. Potom pomocí ručního elektrického přístroje s vysokou rotací provádí velice jemné narušení pokožky.

Po zákroková péče.

Ihned po aplikaci je třeba ošetřené místo zchladit. Pleť může být zarudlá, oteklá a mohou se objevit i nepatrné modřinky.

Za jak dlouho nastoupí a jak dlouho přetrvává účinek metody?

Nejlepších výsledků je dosaženo obvykle po třech zákrocích s odstupem zhruba 3-4 týdnů.

Ke zřetelným změnám na pleti dochází již bezprostředně po samotném zákroku. Maximálního účinku je dosaženo postupně po cca 3-4 týdnech po zákroku. Poté je dobré ošetření ještě alespoň 1-2x opakovat, vždy s odstupem cca 3 týdnů. Nejlepších účinků je dosaženo, pokud se tato série 2-3 ošetření provede 2x ročně.

Jaká jsou další omezení po zákroku?

Ošetřená pleť by v žádném případě neměla být minimálně po dobu jednoho až dvou týdnů vystavena přímému slunci. Je lépe vyhýbat se také návštěvě bazénů, solárií a sauny. Po uplynutí této doby je třeba používat krém s vysokým ochranným faktorem.

KONTRAINDIKACE
Alergická reakce kůže na kov, těhotenství a kojení, akutní akné, bradavice, znaménka, rosacea a problémy se srážlivostí krve (tj. špatné hojení ran), sklerodermie, vaskulární kolagenové, onemocnění nebo srdeční abnormality, snížená funkce imunitního systému (imunosuprese), jizvy mladší než 6 měsíců, diabetes , operace obličeje v posledních 6 měsících, užívání antikoagulačních léků na ředění krve (např. Warfarin), keloidní nebo vystouplé jizvy v anamnéze, aktinická (solární) keratóza v anamnéze, psoriáza a jiná chronická onemocnění v anamnéze, infekce herpes simplex v anamnéze, ekzém. 

AntiAge a AntiAcne ampule od Larens
Aktivní látky hluboko do pleti.
Neinvazivní ošetřeni Mazoterapie Praha 10
bottom of page